Імпортне обладнання

 • Bonfanti

  Виготовлення сушарок для зернових культур.

  Bonfanti, Італія

  З 1979 року компанія Bonfanti виготовляє сушарки для зернових культур. Продуктивність (по пшениці 19-14%) від 10 до 120 т/год.

  Зерносушарки Bonfanti, ефективно працюють не тільки в звичайних умовах але і при важких, коли вологість зерна підвищена і при несприятливих погодних умовах. Зерносушаркам Bonfanti не страшні ні холодне повітря, ні висока вологість, ні сильний вітер.

  Технічні особливості:

  • – Використання панелей з оцинкованого алюмінію (сплав алюмінію і цинку: 55% алюмінія, 16% кремнію, 47,4% цинку; після 10 років використання ступінь корозії оцинкованої сталі складає 25 мікрон, в той час як у оцинкованого алюмінію – 5 мікрон).
  • – Центробіжні вентилятори з високою продуктивністю і низьким рівнем шумових перешкод.
  • – Форсунки з повітряним дуттям. Особливий розподіл полум’я і можливість мати в розпорядженні велику кількість повітря для змішування дозволяють не використовувати камеру згоряння. Цей тип форсунок придатний для згоряння всіх видів газу.
  • – Система пересічного потоку повітря робить можливим: гнучке використання сушильної установки: обробка дуже вологої кукурудзи (40%), кукурудзи середньої вологості (20%) або зернових, вологість яких досягає (16-18%); велику регенерацію тепла; зменшення витрат палива та поглиненої теплової потужності.
  • – Система Antishock від деградації та пошкодження зернових культур.
  • – Захист навколишнього середовища: виділення пилу в атмосферу, що виробляється при проходженні теплого повітря через зернові, підтримується на низьких рівнях в порівнянні з дозволеними (15 мг / Нм3) завдяки використанню пневматичних клапанів, жолобків зі збільшеними перерізами з метою запобігання швидкого проходження повітря, зовнішніх колекторів з великими перерізами для направлення повітря та поліпшення його розподілу.
  • – Підвищена вибухо- та пожежозахищеність.
 • Symaga

  Виробництво металевих силосів для зберігання зернових культур.

  Symaga, Іспанія

  Досвід, надійність, якість.

  Symaga Group була заснована Альфонсом Гаррідо в 1985 році для виготовлення силососховищ та іншого обладнання для птахівництва та свинарства.

  Сьогодні, компанія Symaga S.A. є одним зі світових лідерів, що спеціалізуються на виробництві металевих силосів для зберігання зернових культур. Продукція Компанії Symaga S.A. це широкий діапазон силосів місткістю від 10 до 15 000 тонн.

  Компанія спеціалізується на проектуванні, виробництві та реалізації силосів для зберігання зерна з оцинкованої сталі, які також використовуються в різних галузях, таких як борошномельне виробництво, пивоварна промисловість, виробництво біопалива, портове господарство і т.д.

  Продукція компанії Symaga відома своєю довговічністю та простотою збірки. Силосні ємності виготовляються з оцинкованої рифленої сталі, з цинковим покриттям 600 г/м² в циліндрі та цинко-магнієвим покриттям на даху, забезпечуючи термін служби майже вдвічі більше, ніж пропонують інші виробники.

  Symaga постійно інвестує свої ресурси в новітні технології для випуску продукції високих стандартів та повного контролю за процесом виробництва.