Слово конструктора

Керівник конструкторського бюро

Джулинський Дмитро Петрович

Технологічні машини Заводу Елеваторного Обладнання знаходять застосування по всій території України та в країнах ближнього зарубіжжя. Ми старанно працюємо, щоб продукція, що випускається заводом була синонімом ефективності та безпеки роботи зернопереробних підприємств.

Наше транспортне, аспіраційне, зерносушильне та багато інше технологічне обладнання, як і численні індивідуальні конструктивні розробки, розраховуються та виготовляються з урахуванням уніфікації та зручності обслуговування.

Багаторічний досвід і постійні дослідно-конструкторські роботи є основою ефективної та економічної продукції. У свою чергу, високотехнологічні автоматичні лінії виробництва Заводу Елеваторного Обладнання є критеріїєм високої якості та високої продуктивності.

Розроблене спеціально під зернові продукти технологічне обладнання забезпечує замовнику оптимальний співвідношення енергоефективності, надійності та мінімальний відсоток бою зерна.
Використання новітніх технологій виробництва, таких як лазерна різка, розкрій листа без термічного впливу, застосування високоякісних та зносостійких матеріалів забезпечують довговічність та якість продукції, що випускається. Продумана конструкція забезпечує як нескладну збірку машин, так і безпроблемну заміну вузлів в разі потреби. Контрольні механізми, такі як датчики сходу стрічки, електронні датчики кількості обертів і вбудоване блокування зворотного ходу виключають нещасні випадки на виробництві.

На протязі вже більше 50 років ми є законодавцями в розробці, конструюванні і виготовленні машин для транспортування, сушіння, знепилювання зернових виробництв. У цей період ми в істотній мірі сприяли розробці технічного стандарту для зернопереробного обладнання.

Сотні успішно реалізованих проектів підтверджують впевненість наших замовників в якості нашої продукції.

З повагою до Вас.
Керівник конструкторського бюро                                                                                                   ГК «Зернова Столиця»
Джулинський Дмитро Петрович