Зерносушильне обладнання

 • Шахтна зерносушарка

  BONFANTI

  З 1979 року компанія Bonfanti спеціалізується на розробці зерносушильних комплексів і за період роботи накопичила чималий досвід, в застосуванні нових технологій. ГК «Зерновая Столица» является импортером зерносушилок Bonfanti в Украине, а також надає послуги проектування і монтажу зерносушильних вузлів, в залежності від індивідуальних побажань замовника.

   BONFANTI0
  • Шахтна зерносушарка

   ZEO-DSP

   Зерносушарка з двоступеневим режимом сушіння (шахтні зерносушарки) складаються з двох сушильних шахт, працюючих в паралелі та виготовлених з збірних металічних конструкцій. Кожна шахта зерносушарки, купити котру можна в Україні по прийнятній ціні можливо в нашому каталозі, комплектується 7-ма секціями та розділяються по висоті на три функціональні зони. Перша зона (нагріву) зерносушарки займає верхню частину шахти, в другій – середній зоні, відбувається сушіння зерна, в третій – нижній зоні забезпечується його охолодження.

   ГК "Зернова Столиця" виготовляє комплектуючі до зерносушарок ДСП-32, ДСП-50 (секції, короба, дашки і т.п.), а також професійно виконує роботи по реконструкції та автоматизації зерносушильних установок.

    ZEO-DSP0