Назад

Розробка клієнт-серверної архітектури для підприємства

rozrobka-kliyent-servernoji-arhitekturi-dlya-pidpriyemstva
Компанія:
ООО “Компанія”
Розташування:
Україна, м. Полтава
Характеристика об'єкта

Для отримання високоякісного посівного матеріалу кукурудзи, сушки зерна, як правило, проводять тільки в качанах. При цьому, в процесі сушіння качанів, крім зниження вологості, в зерні відбуваються важливі біологічні та біохімічні процеси, що сприяють підвищенню насіннєвих якостей зерен енергії їх проростання і схожості.

Рішення

Головною особливістю сушки зерна кукурудзи є його низька вологовіддача порівнянні з зерном інших зернових культур. Інтенсивність влагообмена зерна різних сортів кукурудзи неоднакова, оскільки залежить від розмірів зерен, їх форми, фізичної будови, хімічного складу. Питома поверхня випаровування зерна кукурудзи вдвічі менше, ніж зерна пшениці.

Щільна оболонка зерна кукурудзи ускладнює процес випаровування. Волога, проникаючи в зерно переважно через зародок, нерівномірно розподіляється по всіх частинах зернівки. Тому під час сушіння виникають неоднакові внутрішні напруження, які призводять до різної усадки тканин і утворення в ендоспермі внутрішніх тріщин, які не порушують цілісності оболонок.

Розробка клієнт-серверної архітектури

Початки кукурудзи сушать, як правило, в нерухомому шарі. Насип качанів, очищених від обгорток, має хорошу шпаруватість, що полегшує циркуляцію повітря, що подається під тиском або завдяки припливно-витяжної природної вентиляції - протягів. Тому є багато способів сушки насіннєвої кукурудзи в качанах, а саме:

  • в камерних сушарках заводського типу;
  • в засіках;
  • на майданчиках;
  • під навісами;
  • активним вентилюванням.
slide-1
slide-2
slide-3
slide-4

Коментар замовника

Транспортувальний орган стрічкового транспортера - транспортерна стрічка, яка безпосередньо контактує з продуктом. Переміщення матеріалу за допомогою стрічкового конвеєра мінімізує травми зерна, що позитивно впливає на якість продукту, що транспортується.

Виникли питання?

Ваш запит надіслано
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами для уточнення деталей. Дякуємо, що звернулися до нас!
success success