Компанія

Про групу компаній

«Зернова Столиця» – це потужний високопрофесійний альянс, що об’єднує у своєму складі провідні підприємства України: «Завод Елеваторного Обладнання» та «Зернова Столиця – Інжиніринг».

Вже понад 25 років ми впроваджуємо інноваційні технології та є сучасним українським виробником та постачальником послуг в галузі зберігання та переробки зерна.

Ми проектуємо, виробляємо, автоматизуємо та будуємо елеватори «під ключ». Ми є професіоналами в кожному з напрямків будівництва елеваторних комплексів, але найголовніше, професіоналами в цілому.

Це наша ключова перевага, яка максимально проявляє себе в повному циклі робіт: у вас не виникає класичних проблем, на кшталт, узгодження між підрядниками та ви не несете ризики у прихованих витратах і, що найголовніше, у згаянному часі.

Результати нашої діяльності – це сучасні та своєчасно побудовані елеваторні комплекси, з високим ступенем рентабельності, оптимальні за своїми характеристиками та рядом переваг у порівнянні з іншими підприємствами.

Принцип нашої роботи «професіонали для професіоналів».

 

Презентаційний фільм про компанію

 

ГК “Зернова Столиця” є офіційним дилером з постачання силосних ємностей компанії Symaga, S.A. (Іспанія) і зерносушильних установок Bonfanti (Італія). Ми допомагаємо нашим клієнтам зробити вибір з урахуванням максимальної технологічної ефективності, оптимальний за ціною та якістю.

Також ми співпрацюємо з широкою мережею світових партнерів, таких як: ABB, Moeller, Festo, Camozzі, Garden Denver, SEW Eurodrive, Motovario, SKF ін.

ТОВ «Завод Елеваторного Обладнання»

Завод Елеваторного Обладнання - день народження 1956

Завод заснований в 1956 році в м. Одеса, як одне із структурних підрозділів союзного об’єднання «Спецелеватормельмонтаж». Підприємство розробляло та впроваджувало у виробництво нові види обладнання для елеваторної промисловості.

Після здобуття незалежності України, робота підприємства була реорганізована під маркою «Завод Елеваторного Обладнання». Високий професіоналізм співробітників заводу та продумана організація виробництва сприяла зростанню обсягів та видів продукції що випускається. У 2008 році компанією було отримано міжнародний стандарт якості – ISO: 9001.

На сьогоднішній день завод працює на сучасній верстатній базі і виробляє широкий спектр оптимального за якістю та ціною обладнання для елеваторної промисловості.

Ми виробляємо:

 • Транспортне обладнання, у т.ч. стрічкові конвеєри закритого типу.
 • Аспіраційне обладнання.
 • Вагове обладнання.
 • Обладнання для первинного очищення зерна.
 • Обладнання для прийому та відвантаження зерна.
 • Обладнання для зберігання зерна.
 • Самопливне обладнання.

ТОВ «Зернова Столиця-Інжиніринг»

Компанія «Зернова Столиця – Інжиніринг» (раніше «Євробуд сервіс») була заснована на базі монтажного підрозділу «Елеватормельмонтаж» на початку 90-х та має багаторічний досвід роботи. На сьогоднішній день – це провідна компанія в Україні, що надає найширший спектр послуг з будівництва елеваторних комплексів в Україні і тільки ТОВ «Зернова Столиця – Інжиніринг» в повному обсязі гарантує будівництво елеваторних комплексів «під ключ».

Управління проектування, автоматизації, будівельно-монтажне управління, управління екологічної безпеки, сервісна служба, виробництво і комерційний департамент працюють як один злагоджений механізм.

Ми пропонуємо співпрацю за наступними напрямками:

 • Генеральний підряд та інжиніринг.
 • Проектування та будівництво.
 • Монтажні та пусконалагоджувальні роботи.
 • Автоматизація виробництв.
 • Аспірація (знепилення).
 • Сервісне обслуговування.
 • Навчання персоналу.

Нові технології

Новые технологии

Впровадження нових видів продукції, розробок в області проектування сучасних енергозберігаючих та високоефективних зернових терміналів та елеваторів, екологічної безпеки, а також технологій зі збереження якості зерна підчас його транспортування, здійснюється у співпраці з науковими школами Одеської Національної Академії Харчових Технологій.