Імпортне обладнання

 
 

Виготовлення сушарок для зернових культур.

Bonfanti, Італія

З 1979 року компанія Bonfanti виготовляє сушарки для зернових культур. Продуктивність (по пшениці 19-14%) від 10 до 120 т/год.

Зерносушарки Bonfanti, ефективно працюють не тільки в звичайних умовах але й при важких, коли вологість зерна підвищена і при несприятливих погодних умовах. Зерносушаркам Bonfanti не страшні ні холодне повітря, ні висока вологість, ні сильний вітер.

Технічні особливості:

  • Використання панелей з оцинкованого алюмінію (сплав алюмінію та цинку: 55% алюмінію, 16% кремнію, 47,4% цинку; після 10 років використання ступінь корозії оцинкованої сталі складає 25 мікрон, в той час як у оцинкованого алюмінію - 5 мікрон).
  • Відцентрові вентилятори з високою продуктивністю і низьким рівнем шумових перешкод.
  • Форсунки з повітряним дуттям. Особливий розподіл полум'я і можливість мати в розпорядженні велику кількість повітря для змішування дозволяють не використовувати камеру згоряння. Цей тип форсунок придатний для згоряння усіх видів газу.
  • Система пересічного потоку повітря робить можливим: гнучке використання сушильної установки: обробка дуже вологої кукурудзи (40%), кукурудзи середньої вологості (20%) або зернових, вологість яких досягає (16-18%); велику регенерацію тепла; зменшення витрат палива і поглиненої теплової потужності.
  • Система Antishock від деградації й пошкодження зернових культур.
  • Захист навколишнього середовища: виділення пилу в атмосферу, що виробляється при проходженні теплого повітря через зернові, підтримується на низьких рівнях в порівнянні з дозволенним (<15 мг/нм³), завдяки використанню пневматичних клапанів, жолобків зі збільшеними перетинами з метою запобігання швидкого проходження повітря, зовнішніх колекторів з великими перетинами для направлення повітря та поліпшення його розподілу.
  • Підвищена вибухо- та пожежозахищенність.
 
Symaga
 

Виготовлення силосних ємностей для елеваторів та терміналів.

Symaga, Іспанія

Досвід, надійність, якість.

Symaga Group була заснована Альфонсом Гаррідо в 1985 році для виготовлення силососховищ та іншого обладнання для птахівництва та свинарства.

Сьогодні, компанія Symaga S.A. є одним зі світових лідерів, що спеціалізуються на виробництві металевих силосів для зберігання зернових культур. Продукція Компанії Symaga S.A. це широкий діапазон силосів місткістю від 10 до 15 000 тонн.

Компанія спеціалізується на проектуванні, виробництві та реалізації силосів для зберігання зерна з оцинкованої сталі, які також використовуються в різних галузях, таких як борошномельне виробництво, пивоварна промисловість, виробництво біопалива, портове господарство і т.д.

Продукція компанії Symaga відома своєю довговічністю та простотою збірки. Силосні ємності виготовляються з оцинкованої рифленої сталі, з цинковим покриттям 600 г/м² в циліндрі та цинко-магнієвим покриттям на даху, забезпечуючи термін служби майже вдвічі більше, ніж пропонують інші виробники.

Symaga постійно інвестує свої ресурси в новітні технології для випуску продукції високих стандартів та повного контролю за процесом виробництва. 
Symaga
 
 

Обладнання для тваринницьких комплексів.


Growket, Іспанія

Growket - підрозділ SYMAGA GROUP з будівництва та облаштування тваринницьких комплексів. З 2016 року даний напрямок було сформовано в окрему структуру. Growket пропонує комплексне рішення у розробці ферми від проекту до виготовлення обладнання, його доставки та встановлення. Growket виробляє обладнання та системи для тваринницьких комплексів, які адаптовані для потреб як нового приміщення, так і для реконструйованого. Growket охоплює такі сфери тваринництва як свинарство, вівчарство та птахівництво. Кожен комплекс враховує усі аспекти життєдіяльності тварин - системи годування та поїння, приміщення та розміщення, що характеризуються наступними перевагами:

  • висока продуктивність,
  • різноманітність послуг,
  • технологічність.

Свинарство

Годівниці та бункери гарантують своїм дизайном та матеріалами, що використовуються, відсутність втрат кормів, легке та ретельне очищення - вартість кормів є визначальним фактором для рентабельності свиноферми.

Комплектація обладнання приміщень для свиноферм пристосована до кожного етапу розвитку тварин.

Завдяки сучасним технікам та технологіям обладнання, що виготовляється, можна досягти наступних результатів:

- зменшити втрати корму;

- гарантувати гігієнічність;

- попереджати травмування тварини;

- забезпечити простоту збірки.

Вівчарство

Огорожі та роздільники, що використовуються, дозволяють поліпшити керування фермою як нової, так і реконструйованої старої споруди. Матеріали, що використовуються, на вівчарній фермі, - не ковзають, легко чистяться, гігієнічні та економічні.

Застосовані кормові транспортуючі стрічки мають вільний доступ, без бар'єру з індивідуальним захопленням голів, прості у зборці та безпечні для тварин.

Птахівництво (Бройлер/Індичка/Качки)

Спеціально для птахоферм Growket розробила кліматичну систему, що забезпечує високий рівень конверсії та довговічність. Обладнання для кліматичної системи дозволяє адаптуватися до будь-яких умов, не залежно від географічної зони.

Система  годування для птахоферм, - комплексна, та включає у себе лінії годівниць та поїлок, системи зберігання та подачі корму, - усе керується електронною системою контролю.

Годівниці розроблені відповідно до віку птиці та мають ряд загальних переваг:

- гігієнічність - легке та швидке очищення;

- контроль для економії корму;

- безпека - гладкі та закруглені всередину кінцівки виключають пошкодження грудки птиці;

- гарантія * 10 років. (* З амортизацією).