Слово технічного директора

Глівінський Олександр Петрович

Досвід роботи ТОВ «Завод Елеваторного Обладнання» на підприємствах зберігання та переробки зерна визначили основні критерії у створенні оптимальних транспортно-технологічних систем - це зважений баланс вимог до надійності, енергоефективності, збереження якості зерна, вибухобезпеки екологічної безпеки, захисту навколишнього середовища  тощо.

Розроблене спеціально під зернові продукти технологічне обладнання забезпечує оптимальний захист продукції та мінімальний бій зерна.

Використання сучасних технологій виробництва, роботизованих комплексів застосування високоякісних, зносостійких матеріалів, надійні комплектуючі забезпечують довговічність та високі стандарти продукції, що випускається.

Впровадження нових видів продукції та розробок у галузі оптимальних режимів транспортування, екологічної безпеки здійснюється у співпраці з фахівцями високого рівня конструкторського бюро заводу, науковими школами провідних галузевих ВНЗ України.

Так, наприклад, ТОВ «Завод Елеваторного Обладнання» з кінця 2015 року запустив у виробництво лінійку унікального, високопродуктивного обладнання (500-3000 т/г): стрічкові транспортери закритого типу, які успішно експлуатуються на зернопереробних підприємствах України, підвищуючи їх конкурентоспроможність.

Також закриті стрічкові конвеєри продуктивністю 100-300 т/г активно застосовуються на території України та за кордоном, як альтернатива відкритим стрічкових конвеєрам та скребковим транспортерам, яка дозволяє мінімізувати втрати зерна та зменшити пилоутворення під час переміщення продукту.

У 2017 році розроблений новий конструктив автомобілерозвантажувача GARU, який дозволяє збільшити швидкість розвантаження автомобіля, комплектується імпортними гідроциліндрами з двоступеневою конструкцією, а також зменшена трудомісткість монтажу.

У 2018 року представлено обладнання, оснащене програмним забезпеченням SMART-Individual, що дозволяє Вам контролювати поточний стан обладнання, а також забезпечується функціонування у галузі оптимального співвідношення енергоефективності, надійності, довговічності та безпеки.


Технічний директор ТОВ «Завод Елеваторного Обладнання»
Глівінський Олександр

Глівінський Олександр Петрович