Аспіраційне обладнання для птахофабрики

25.08.2022 Новости

Обладнання змонтоване, пусконалагодження проведено!

Фахівці ГК «Зернова Столиця» успішно завершили всі роботи з монтажу та підключення власного аспіраційного обладнання для вузла автоприймання для нашого партнера у Вінницькій області.

До складу проєкту "Нове будівництво пристрою аспіраційного обладнання станції розвантаження автомобілів" увійшли наступні роботи:

  • Виготовлення та постачання фільтрів-шаф ZEO-FW-20.25.

  • Постачання та встановлення Flap-системи ZEO-VAB-16000x6000.

  • Монтаж аспіраційного обладнання, повітроводів та трас стисненого повітря.

  • Автоматизація роботи аспіраційного обладнання.

  • Встановлення та підключення шаф керування.

«Виготовлення аспіраційного обладнання здійснюється на сучасній виробничій базі Заводу Елеваторного Обладнання, із застосування високоякісного імпортного металу і комплектуючих провідних світових виробників, що забезпечує довговічність і високу якість продукції»,- регіональний керівник з продажів Андрійчук М.О.

800.jpg

Встановлені фільтр-шафи виконані з оцинкованої сталі, оснащені європейською системою регенерації та підготовки повітря Camozzi, а також антистатичним, масло-вологовідштовхувальним фільтрувальним елементом PES 500. Продуктивність аспіраційної мережі - 56000 м3/год. Додатково встановлена спеціальна Flap-система призначена для зменшення викидів пилу при прийомі сипучих вантажів.

Звертайтесь до наших фахівців: тел. +38 (067) 558-58-37, +38 (048) 786-83-00, info@zeo.ua

Вони з радістю розкажуть та покажуть, як обезпилити саме Ваш елеватор.