ГК «Зернова Столиця» посилює свої позиції щодо виготовлення обладнання у Дунайському регіоні

05.06.2023 Новости

При співпраці із замовником ТОВ «ЕЙ ПІ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА» нами було реалізовано проєкт з виготовлення та монтажу стрічкового конвеєру ZEO-BC-500 довжиною 90 метрів та продуктивністю 500 т/год.

Технологічна схема передбачає перевалку зернових прямим шляхом з транспортних засобів на корабель/баржу, та дозволила розпочати обробку сипучих та наливних вантажів.

pre-1-1.jpg

Перевалка здійснюється за допомогою двох «Ковчегів», стрічкового конвеєру ZEO-BC-500 та телескопічної навантажувальної машини.

Завдяки високій продуктивності лінії – 500 т/год суттєво зменшились терміни завантаження суден, що дозволило збільшити їх кількість. Також дане рішення передбачає можливість одночасного розвантаження 4-х транспортних засобів.

pre-1-2.jpg

Термін реалізації проєкту від підготовчих робіт до завершення монтажу - 2,5 місяці.

pre-1-3.jpg

«Перспективи розвитку Дунайського регіону у сьогоденні дуже великі. Досвід та можливості нашої компанії, дозволять реалізувати проєкт від ідеї до будівництва високоефективного зернового терміналу. Нестандартні рішення, досвід, нові технології та якість виготовляємого обладнання дозволять будь-який проєкт зробити сучасним та прибутковим», - зазначив регіональний керівник з продажів ГК «Зернова Столиця» Дмитро Борозенець.

pre-1-4.jpg

Це вже 5-й проєкт в Одеському районі, який ми успішно реалізували за 2022-2023 роки.