Підсумки проведення форума Елеватор-2023

11.06.2023 Выставки

Однією з найбільш масштабною подією в Україні став V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2023. Були розглянуті питання по визначенню важливих шляхів відновлення агропромислового комплексу у післявоєнний період. Захід був організований при підтримці ProAgroGroup та Асоціації елеваторів України.

Урочисте відкриття провів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України.

Піднімалися наступні питання:

  • зберігання;
  • переробка;
  • логістика;
  • трейдинг.

Були організовані виступи представників влади та експертного середовища. Провідні фахівці внесли дієві пропозиції для розвитку агробізнесу.

Проведено детальний аналіз сучасних умов розвитку галузі. На форумі висвітлювались головні проблеми агровиробництва у світі. Обговорювалися потреби внутрішнього та зовнішніх ринків.

“Захід підкреслив високий професіоналізм учасників та високу якість організації форуму. Представниками нашої групи компаній були проведені переговори з партнерами та потенційними замовниками, що сприяло отриманню низки нових запитів, зокрема, в галузі автоматизації виробництва та в системах централізованої та локальної аспірації», — зазначив керівник з продажів ГК «Зернова Столиця» Максим Андрійчук.

Дякуємо кожному, хто взяв участь у форумі, внесення вкладу у розвиток такої важливої для держави сфери. Разом з нашими партнерами ми досягнемо найкращих результатів.

el-23.jpg