Прийом і відвантаження

АвтомобілерозвантажувачZEO-GARU

Призначений для вивантаження зерна та інших сипучих матеріалів.

Автомобілерозвантажувач боковийZEO-GARU-B

Призначений для вивантаження зерна та інших сипучих матеріалів. При розвантаженні автотранспорту піднімається не весь автомобіль, а тільки одна його сторона, платформа, в цей момент, нахиляється в сторону перекидання.

Мобільний стрічковий перевантажувачZEO-BC-250

Мобільний стрічковий перевантажувач - транспортуючий пристрій у вигляді похилого стрічкового конвеєра змонтованого на рамі (стрілі перевантажувача) та обладнаний колісним шасі.

Мобільний розвантажувач/завантажувач шнековийZEO-DSC-200

Мобільний перевантажувальний комплекс, що складається з 8 горизонтальних і одного розкладного вертикального шнека, які змонтовано на рамі з ходовою системою.

Розвантажувальний конвеєр (гвинтовий)ZEO-DSC

Зерно надходить з вагона хопера в приймальний лоток пристрою ZEO-DSC. Далі двома прийомними шнеками транспортується в проміжну камеру.

Перевантажувач шнековийZEO-MSR

Продукт надходить в приймальний бункер, далі за допомогою гвинтового конвеєра здійснюється транспортування продукту або в технологічну лінію або на автотранспорт.

Відкидний містокZEO-MPU

Призначений для доступу та обслуговування вагонів-зерновозів під час вивантаження продукту.

Труба стафіровочнаZEO-R-Tube

Труба стафіровочная призначена для навантаження контейнерів сипучими матеріалами. Розвантажувальний патрубок регулюється по висоті та за кутом повороту.

Контейнер спеціальний з донним розвантаженнямZEO-CDE

Контейнер призначений для перевалювання сипучих вантажів. Даний спосіб дозволяє уникнути будівництва причальної галереї та встановлення судонавантажувальної машини.

Контейнер спеціальний з бічним розвантаженнямZEO-CSD-20

Контейнер збільшеного обсягу з модернізованою і запатентованою системою горизонтального клапана призначений для завантаження зерна в трюм корабля. Розвантаженния продукту в трюм здійснюється нахилом тари в бік розвантажувального люка.

Телескопічний завантажувальний рукавZEO-LD

Навантажувальний пристрій ZEO-LD-300 призначений для безпечного та безпильового завантаження сипучих матеріалів зі стаціонарного комплексу (елеватора, бункера) в транспортний засіб. Навантажувальний пристрій може виконувати завантаження зачиненим (у вантажні цистерни) та відкритим (в кузов або платформу) чином.