Транспортне обладнання

Скребковий конвеєрZEO-DC

Скребковий або «ланцюговий» конвеєр - транспортуючий механізм безперервної дії, в якому переміщення насипних вантажів здійснюється по нерухомому жолобу за допомогою скребків, закріплених до тягового ланцюга та занурених у шар насипного вантажу. 

 • Продуктивність

  20-600 т/год

Стрічковий конвеєр відкритого типуZEO-BC

Стрічковий конвеєр - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Використовується для транспортування сипучих вантажів в горизонтальному, похилому -10⁰ + 30⁰ та горизонтально-похилому положеннях.

 • Продуктивність

  50-3000 т/год

Стрічковий конвеєр закритого типуZEO-BCE

Стрічковий конвеєр закритого типу - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Використовується для транспортування сипучих вантажів в горизонтальному, похилому -10⁰ + 30⁰ та горизонтально-похилому положеннях.

 • Продуктивність

  100-2000 т/год

Котушковий стрічковий конвеєр закритого типуZEO-BCE

Котушковий стрічковий конвеєр закритого типу - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Використовується для транспортування сипучих вантажів у горизонтальному, похилому -10⁰ + 30⁰ та горизонтально-похилому положеннях.

 • Продуктивність

  100-500 т/год

НоріяZEO-BE

Ковшовий стрічковий елеватор «Норія» - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки з закріпленими на  ній ковшами. Використовується для транспортування сипучих вантажів у вертикальному напрямку.

 • Продуктивність

  20-600 т/год

Безроликовий конвеєрZEO-RL

Безроликовий стрічковий конвеєр - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Використовується для транспортування сипучих вантажів в горизонтальному, похилому -10⁰ + 30⁰ та горизонтально-похилому положеннях.

 • Продуктивність

  50-175 т/год

Гвинтовий конвеєрZEO-SC

Шнековий «гвинтовий» конвеєр являє собою вид транспортувального обладнання для подачі сипучих матеріалів, що працює за принципом архимедова гвинта. Тяговим елементом такого транспортера є плоска металева смуга, що має форму шнека (гвинта).

 • Продуктивність

  5-50 т/год

Конвеєр скребковий зачиснийZEO-CAT

Скребковий зачисний конвеєр призначений для зачищення залишків зернової маси після розвантаження силосів на бетонній (пласкій) основі діаметром від 16 до 30 метрів. Складається з зачистного скребкового конвеєра, розташованого в коробі, що приводиться в рух мотор-редуктором.

 • Продуктивність

  50-200 т/год

Мобільний стрічковий конвеєрZEO-BC-RM

Мобільний стрічковий конвеєр - нестаціонарний (мобільний) транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Дане обладнання при переміщенні зернових забезпечує щадні режими транспортування і мінімальне травмування продукту.

 • Продуктивність

  50-500 т/год

Зачисний шнекZEO-SA

Шнековий зачисний конвеєр призначений для зачистки залишків зернової маси після розвантаження силосів на бетонній (пласкій) основі діаметром від 16 до 32 метрів. Складається з зачисного шнека, розташованого в коробі, що приводиться в рух електродвигуном через редуктор.

 • Продуктивність

  50-250 т/год

Конвеєрна стрічкаArtego

Несучий та тяговий орган транспортного обладнання, призначений для сипучих й упакованих матеріалів. 
 
Ширина 
200-1800 мм