Зерносушильне обладнання

Шахтна зерносушарка Bonfanti з частковою рекуперацієюECOS

Шахтна зерносушарка Bonfanti ECOS c рекуперацією тепла, призначена для роботи на природному або зрідженому газі. Однією з унікальних особливостей моделей ECOS є рекуперація тепла, що дозволяє зменшити витрату газу більш ніж 25%.

Продуктивність від 5 до 48 тон/год

Шахтна зерносушарка Bonfanti з частковою рекуперацієюECOS BIO

Шахтна зерносушарка Bonfanti ECOS BIO c рекуперацією тепла, може бути обладнана зовнішнім котлом що працює на біомасі або з теплообмінником. Однією з унікальних особливостей моделей ECOS BIO є рекуперація тепла, що дозволяє зменшити витрату енергії більш ніж 25%.

Продуктивність від 5 до 48 тон/год

Шахтна зерносушарка Bonfanti з повною рекуперацією теплаCE-L

За своєю конструкцією моделі CE-L зерносушарок Bonfanti призначені для сушіння різних видів культур (кукурудза, соняшник, рис, ріпак, пшениця, соя). Однією з унікальних особливостей моделей Bonfanti CE-L, є низьке споживання енергії та ефективна система Antishock.

Продуктивність від 12 до 60 тон/год

Шахтна зерносушарка Bonfanti з повною рекуперацієюCE-XL

Зерносушарки Bonfanti моделей CE-XL призначені для сушіння усіх видів зернових з повною рекуперацією тепла та системою antishock для відмінного поступового охолодження. Вони прості у використанні та налаштуванні, можливо також управління зерносушаркою з віддаленого комп'ютера.

Продуктивність від 30 до 120 тон/год

Шахтна зерносушаркаZEO-DSP

Зерносушарки з двоступеневим режимом сушіння (шахтні зерносушарки) складаються з двох сушильних шахт, працюючих в паралелі та виготовлених з збірних металічних конструкцій. Кожна шахта зерносушарки, купити котру можна в Україні по прийнятній ціні можливо в нашому каталозі, комплектується 7-ма секціями та розділяються по висоті на три функціональні зони. Перша зона (нагріву) зерносушарки займає верхню частину шахти, в другій – середній зоні, відбувається сушіння зерна, в третій – нижній зоні забезпечується його охолодження.

ГК "Зернова Столиця" виготовляє комплектуючі до зерносушарок ДСП-32, ДСП-50 (секції, короба, дашки і т.п.), а також професійно виконує роботи по реконструкції та автоматизації зерносушильних установок.