Слово керівника управління екологічної безпеки

Баклан Олег Віталійович

Прагнення України увійти до складу Європейського Союзу, участь у програмах «Green Сonstruction» і «Green Buldings» вимагають посилити дії щодо охорони навколишнього середовища і проблем вибухобезпеки пилоповітряних сумішей на підприємствах. 

Фахівці департаменту екологічної безпеки групи компаній «Зернова Столиця» протягом 20- ти років займаються розробкою і реалізацією проектів із знепилення зернопереробних підприємств «під ключ». 

Виготовлення аспіраційного обладнання здійснюється на сучасній виробничій базі ТОВ «Завод Елеваторного Обладнання», із застосуванням високоякісного імпортного металу і комплектуючих провідних світових виробників - Siemens, Phoenix Contact, Festo, Camozzi, Moro і ін., Що забезпечує довговічність і високу якість продукції, що випускається. 

Відмінною особливістю підходу фахівців департаменту є спрямованість систем аспірації на усунення причин пилоутворення, а не його наслідків. 

Рішення задач гарантованої екологічної безпеки, із застосуванням п'яти рівнів екологічної безпеки дозволяє:

  • підвищити ККД знепилення з 60% до 97,9%;
  • зменшити енерговитрати в 1,5-2,9 рази;
  • усунути залягання пилу в повітропроводах;

За плечима компанії велика кількість виконаних об'єктів, що дозволяють безпечно і комфортно працювати співробітникам зернопереробних підприємств і одночасно піклватись про навколишнє довкілля країни. 

З повагою до вас.
Керівник управління екологічної безпеки
ГК «Зернова Столиця»
Баклан Олег Віталійович

Баклан Олег Віталійович