Smart-Individual

SMART Individual - це «розумне обладнання», оснащене контролерами, датчиками та програмними модулями, контроль за роботою яких можливий за допомогою унікального програмного забезпечення, із зручним WEB-інтерфейсом.

Підключення до SMART-Individual можливо, за допомогою будь-яких пристроїв, що мають WEB-браузер: планшети і телефони за допомогою Wi-Fi; через локальну мережу підприємства TCP/IP; через Інтернет. При цьому ваша інформація захищена і не буде доступна стороннім людям. Доступ до неї визначаєте Ви за допомогою системи паролів.

«SMART Individual» запобігає будь-якій позаштатній ситуації на елеваторі, завчасно попереджаючи про вихід за експлуатаційні параметри обладнання, не допускаючи розвитку аварійності.

Крім цього кожне обладнання має світлову сигналізацію на шафі управління, яка вказує про справність або аварії, необхідність проведення ТО тощо.  Звукова сигналізація, в свою чергу, попереджає про запуск обладнання або появи аварії. А інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко виявити причину збою, переглянути, що відбувалося з обладнанням, чи проводилося вчасно ТО тощо.

SMART-Individual - це програмно-апаратний комплекс. Передача даних відбувається за допомогою датчиків, встановлених на обладнанні, а управління - за рахунок блоку управління (контролера). Блок управління опитує датчики та кнопки, проводить запуск, контроль роботи обладнання, його зупинку, далі стан обладнання відображається у WEB інтерфейсі. SMART-Individual веде архівні записи показників графіків та стану обладнання за обраний період часу і передає інформацію через хмарні технології у будь-яку точку світу, а при оформленні підписки на Smart-Control ви отримуєте онлайн сервіс 24/7.

Характеристика продукту:

  • SMART-Individual використовує пристрій збору та обробки інформації виробництва ЗЕО.
  • Технологічне, транспортне та аспіраційне обладнання оснащується інтелектуальними системами збору та обробки технічної інформації про стан обладнання.
  • Доступ до панелі з будь-якого пристрою, система обладнана Web-сервером.
  • Дозволяє проводити регламентні роботи та технічне обслуговування вчасно. Повідомляє керівнику і обслуговуючому персоналу про необхідність дострокового (при необхідності) проведення ремонтних робіт.
  • Ви можете скоротити чисельність обслуговуючого персоналу перейшовши повністю на сервісне обслуговування Smart-Control. Система контролює роботу обладнання та своєчасно повідомляє сервісній службі при виході обладнання за регламентні показники (в тому числі при несвоєчасному обслуговуванні).
  • Легко інтегрується у будь-яку існуючу систему управління виробництвом наявну у вас і може взаємодіяти з нею як спільно, так і незалежно.
  • У разі роботи декількох подібних систем в одному технологічному ланцюжку, вони мають можливість обмінюватися між собою інформацією. Підлаштовуватися для роботи в єдиному інформаційному просторі.


Система контролю пилу

Система контролю пилу складається з програмно-апаратної частини SMART-Individual, що включає в себе безпосередньо датчики аналізу пилу в потоці та програмної логіки управління фільтром в залежності від запиленості.

Розроблений фахівцями ЗЕО датчик пилу призначений для виявлення пилу в сухих повітряних потоках різних видів незлипаючогося та неволокнистого дрібно-середньодисперсного пилу розміром 0.3 мкм (концентрація пилу 0,1 мг/м3).

Датчики виробляються в корпусі 2-х видів: звичайні та вибухобезпечні (ATEX) та дозволяють контролювати справність роботи фільтра і повідомляти про необхідність заміни фільтрувальних елементів. Є кілька типових варіантів виготовлення датчиків пилу з різною довжиною зонда.


ЕКОНОМІЯ та ЕФЕКТИВНІСТЬ
При встановленні частотного перетворювача і датчика на вході повітряпроводу можна реалізувати адаптивний режим фільтрації, наприклад, якщо пил на вході повітряпроводу відсутній, то контролер це бачить і знижує потужність до 20% від номінальної, а при виявленні пилу знову вмикає вентилятор фільтра на повну потужність.
Така робота обладнання не тільки знижує енерговитрати на тонну знепилення, але і зменшує знос обладнання і комплектуючих (вентилятор, компресор, рукава тощо)


Система контролю температури

Система контролю температури складається з програмно-апаратної частини SMART-Individual, що включає в себе датчики температури і програмної логіки управління обладнанням.

Відсутність контролю за температурою вузлів і механізмів обладнання, наявність пилу може призвести до пожежі на елеваторі, а відповідно до істотних збитків власника. Система контролю температури дозволяє оператору або механіку завчасно побачити зміну в температурному стані елементів і запобігти витратам.

Розроблений фахівцями ЗЕО датчики температури призначені для контролю температури вузлів: підшипникового, редуктора, ел. двигуна, сходу стрічки. Діапазон вимірювання від -55 до +125 ° C. Випускаються у різних типах корпусів: накладні, контактні.


ЕКОНОМІЯ та ЕФЕКТИВНІСТЬ
При досягненні тривожного порогу температури видається попередження, загоряється жовтий індикатор на обладнанні, який попереджає про необхідність проведення огляду та технічного обслуговування обладнання.
При досягненні критичного порогу температури, видається Аварія, спалахує червоний індикатор, подається звуковий сигнал - обладнання зупиняється. Тим самим попереджається розвиток аварійної ситуації, яка привела б до дорогого ремонту.

Система контролю вібрації та положення

Система контролю вібрації та положення складається з програмно-апаратної частини SMART-Individual, що включає в себе датчики і програмної логіки управління обладнанням в залежності від вібрації і зміни положення.

Розроблений фахівцями ЗЕО датчик вібрації і положення призначений для контролю рівня вібрації вузлів, механізмів і виявлення їх зміщення.  

Датчики представляють трехвісьовий акселерометр з високою роздільною здатністю (13 біт) і діапазоном вимірювання до ± 16 g, ПО яке, розкладає вібрацію на гармоніки, в режимі навчання визначає нормальні пороги вібрації і положення, будує шаблон. Датчик встановлений в корпусі контролера, який кріпиться на спостережуваний механізм або вузол, можливе встановлення другого датчика за межами контролера.

ЕКОНОМІЯ та ЕФЕКТИВНІСТЬ
Дозволяє стежити за редуктором, електродвигуном, підшипниковими вузлами:
- фіксувати підвищену вібрацію, викликану різними причинами (відмова підшипника, проблемою зі змазкою, ослаблення кріплень, підвищений знос, порушення центрування, обрив, підгоряння фази електродвигуна);
- фіксувати удари, викликані потраплянням сторонніх предметів, обривом ланцюга, стрічки;
- фіксувати зміщення обладнання, викликане просіданням фундаментів, ослабленням кріплень тощо.
При досягненні тривожного порогу видається попередження, загоряється жовтий індикатор на обладнанні, тим самим попереджаючи про необхідність проведення огляду та технічного обслуговування обладнання.
При досягненні критичного порогу видається Аварія, спалахує червоний індикатор, подається звуковий сигнал - обладнання зупиняється, тим самим попереджуючи розвиток аварійної ситуації, яка призведе до дорогого ремонту.


Система контролю повітря та управління повітряними електромагнітними клапанами

Система контролю повітря і управління повітряних електромагнітних клапанів складається з програмно-апаратної частини SMART-Individual, що включає в себе: датчики стисненого повітря, диференціального тиску, струму, виходи управління повітряними електро-магнітними клапанами та програмної логіки управління фільтром.

У корпусі контролера SMART-Individual застосовані датчики контролю повітря компанії Honeywell.

Датчик стисненого повітря контролює тиск повітря в ресивері (його перебування в межах норми). Діапазон вимірювання від 0 до 10bar.

Датчик диференціального тиску контролює перепад тиску між камерою чистого та брудного повітря. Діапазон вимірювання від 0 до 6800Па.

Виходи управління повітряними електромагнітними клапанами з датчиком струму - керують очищенням фільтра, контролюють справність електроклапанів.  

ЕКОНОМІЯ та ЕФЕКТИВНІСТЬ

Застосування датчика диференціального тиску дозволяє проводити очищення фільтра за ступенем забрудненості, тим самим економиться стиснене повітря, електроенергія, продовжується ресурс компонентів фільтра і компресора.

Дозволяє виявити аварійні ситуації: фільтр забитий пилом і не очищається, відсутнє розрядження при ввімкненому вентиляторі, пошкодження повітряпроводу тощо.

Застосування датчика стисненого повітря виявляє відсутність або низький тиск в ресивері. Фіксує механічне спрацьовування повітряного електромагнітного клапана.

Датчик струму виявляє електричну аварію електроклапанів: обрив ланцюга, коротке замикання.

Всі аварійні ситуації видаються оператору і фіксуються у журналі подій.

Система контролю сили струму та напруги

Система дистанційного контролю сили струму та напруги складається з програмно-апаратної частини SMART-Individual, включає в себе датчики струму за трьома фазами, датчики напруги і програмну логіку управління обладнанням.

Система контролює правильність підключення обладнання, наочно показує, як воно завантажено в роботі, з яким перевантаженням відбувається пуск і його тривалість. Зокрема, SMART-Individual дає статистичні дані за підвищеною та зниженою напругою, підвищеного і зниженого струму, обриву фази, послідовності фаз і симетрії фаз, відображає коефіцієнт потужності і відстежує якість електроенергії в мережі.

Розроблені фахівцями ЗЕО датчики струму і напруги виробляють вимір активної, реактивної і допустимої потужності, частоти/періоду, а також середньоквадратичного значення струму та напруги.

ЕКОНОМІЯ та ЕФЕКТИВНІСТЬ

SMART-Individual веде статистику, дозволяє спостерігати за ефективністю завантаження обладнання, а також бачити енерговитрати. Система може виявити перевантаження електродвигуна, викликану завалом продукту або механічною несправністю, а також падіння потужності двигуна викликану обривом ланцюга або стрічки. Вся логіка роботи SMART-Individual побудована для попереджається розвитку аварійної ситуації, яка призведе до дорогого ремонту.

Система інтелектуального технічного обслуговування

Система інтелектуального технічного обслуговування складається з програмно-апаратної частини SMART-Individual, базисом якої виступає сучасна методологія RCM (Reliability Centered Maintenance).

Система укомплектована модулем ТО з попередньо встановленими по заводу регламентом обслуговування технічних параметрів, оптимізованим індивідуально під конкретну одиницю обладнання згідно паспортних характеристик. При цьому SMART-Individual веде годинник напрацювання устаткування і співставляє їх з календарем ТО після чого автоматично призначає дату обслуговування вузлів.

Система веде архів усіх дій з обладнанням і не дає можливості обслуговуючому персоналу пропустити ТО, для чого зв'язується з Головним Інженером, у разі необхідності.

При інтеграції модуля SMART-Control 24/7 в SMART-Individual закладено зворотний зв'язок із заводом виробником (аналіз статистики відмов, онлайн-підтримка), що дозволяє розробити ще більш ефективний регламент ТО і мінімізувати витрати на ЗІП. SMART-Control 24/7 також дає можливість отримувати оновлення програмного забезпечення, які включають в себе нові функції та можливості.

ЕКОНОМІЯ та ЕФЕКТИВНІСТЬ
Відсутність контролю за проведенням ТО є однією з поширених причин виходу з ладу обладнання та втрати прибутку. Подібні ситуації призводять до аварій, які тягнуть за собою дорогі ремонти та простої, не кажучи про ті випадки, які призводять до катастрофічних наслідків, як вибухи та нещасні випадки на елеваторі. SMART-Individual дозволяє підприємству оптимізувати свою програму з обслуговування та ремонту виробничих активів на 20 і більше відсотків при збереженні надійності обладнання.