Виробництво засобів управління і автоматизації

Сучасна виробнича база департаменту автоматизації, яка оснащена професійним обладнанням, дозволяє виконувати роботу у відповідності до європейських стандартів якості з високою продуктивністю.

Виробництво електросилових щитів і щитів автоматизації - відповідальний процес, що включає в себе ряд технологічних операцій: проектування, комплектація, збірка, монтаж і тестування.

Контроль якості виконаних робіт на всіх її етапах - обов'язкова складова всього виробничого процесу, що базується на персональній відповідальності.

Сертифікати ОЕМ виробника таких компаній як «ABB», «Eaton», «PhoenixContact», «Weidmuller» ГК «Зернова столиця» є підтвердженням високої якості та відповідності, європейським стандартам якості.

Корпуси шаф управління виробництва «RIttal» серії TS і «Schneider Electric» серії Spasial SF, якими ми комплектуємо - є на даний момент кращим захистом електросилового устаткування і засобів автоматизації.

Виготовлення шаф електросилового управління МСС із застосуванням технології шинного монтажу Sasy60 «Eaton» і Eques ® Technology «Wohner» (Німеччина)) це безпрецедентна надійність роботи, безпеки експлуатації, простота обслуговування і економія капіталовкладень до 11%.

Пускові зборки, які ми використовуємо в процесі монтажу шаф МСС, зібрані і протестовані на європейських підприємствах компаній «ABB» та «Eaton»,що дає гарантію їх надійної експлуатації.

Виготовлення шаф управління з використанням технології розподіленої периферії на базі обладнання пристрою розподіленого вводу-виводу «ABB» та Axioline «Phoenix Contact», дозволяють скоротити витрату кабельно-провідникової продукції і монтажних матеріалів до 30% і терміни монтажу на 11%.

Застосування компактних пускачів «ABB» і ELR5 («PhoenixContact»)-сучасне рішення, що дозволяє мінімізувати щитовий простір, що підвищує рівень безпечної експлуатації.

Клемна продукція лідерів світової електротехнічної галузі «PhoenixContact» і «Weidmuller» - гарантія надійної роботи обладнання.

Партнерські угоди з компаніями «ABB», «Eaton», «Phoenix Contact», «Weidmuller» гарантують вам швидкість і легальність поставок обладнання за лояльної цінової політики.

Переваги:

  • сучасні цехи по збірці систем електропостачання та автоматизації;
  • сучасне обладнання для складання систем електропостачання та автоматизації;
  • сертифікований електроінструмент;
  • застосування кращих конструктивів електрошаф;
  • застосування шинних систем розподілу енергії;
  • застосування комплектуючих провідних світових виробників;
  • стовідсоткове тестування обладнання, що виготовляється.