Слово керівника управління обслуговування елеваторів

Магурян Сергій Федорович

Безперебійна робота елеватора - це результат складних робіт з проектування елеваторного комплексу, підбору оптимального виробничого обладнання, оснащення його системами автоматичного керування і підвищення безпеки праці за рахунок установки аспіраційних систем.

Але чи замислювалися Ви, що навіть самий добре продуманий проект і обладнання високого класу не забезпечать Вам тривалої та безперебійної роботи елеватора без належного його обслуговування кваліфікованими фахівцями.

У структурі Групи компаній «Зернова Cтолиця» діє підрозділ сервісного обслуговування підприємств. Ми забезпечимо безперебійну роботу Вашого обладнання шляхом якісного та своєчасного технічного обслуговування та ремонту.

Протягом усього гарантійного терміну, в разі виходу з ладу будь-яких вузлів, механізмів, агрегатів, їх заміна проводиться нашою сервісною службою в короткі терміни.
Сервісне обслуговування від Зернової Столиці - це, в першу чергу, оперативність та якість робіт. Підрозділ нашої компанії налічує близько 30 осіб персоналу з практичним досвідом роботи від 5 до 30 років. Ми надаємо послуги з сервісного обслуговування таким відомим міжнародним компаніям як:

 • «Archer Daniels Midland» (ПрАТ «Укрелеваторпром»)
 • NCH Capital Inc (холдінг «Агросіті-Інвест»)
 • Луі Дрейфус Коммодітіз Україна ЛТД (ЗПК «Бруклін-Київ»)
 • Glencore International (ТОВ «Іллічівський зерновий термінал») та інші.

Серед основних переваг роботи вашого підрозділу можна виділити:

 • проведення технічного обслуговування в рамках ТО, ТО1, ТО2 силами висококваліфікованого персоналу заводу (в рамках обслуговування за договором);
 • сервісний підрозділ оснащено сучасним високоякісним, високотехнологічним інструментом та обладнанням;
 • повна відповідальність за якість виконаних робіт;
 • швидкий (без передоплати - на підставі договору сервісного обслуговування) замовлення, проектування, виготовлення, доставка та, при необхідності, монтаж та налагодження запчастин;
 • навчання персоналу (на базі ОНАХТ);
 • наявність транспорту, кваліфікованих монтажників та експлуатаційників, діючого заводу з виробництва обладнання для елеваторів;
 • наявність «швидкої елеваторної допомоги» (екстрений виклик представників заводу для діагностики або ремонту, усунень несправностей) оперативна доставка запасних частин та витратних матеріалів зі складу.

Серед, наведених вище переваг, хочеться виділити партнерство з Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ). Так як, спільно з інститутом післядипломної підготовки академії проводиться навчання фахівців, їх перепідготовка та підвищення кваліфікації.
Працюючи з нами, Ви уникнете поломки та незапланованих ремонтів. Пам'ятайте, що будь-який простій обладнання - це втрата Вашого прибутку.

З повагою до Вас.
Керівник управління обслуговування елеваторів
ГК «Зернова Столиця» Магурян Сергій Федорович

Магурян Сергій Федорович