Слово комерційного директора

Галич Віталій Валентинович

За останні роки виробництво та експорт зерна в Україні зросли до рекордних позначок. Ці обставини диктують нашим клієнтам умови внесення змін у побудову структури системи зберігання врожаю та його логістики.

Як і будь-яке інше підприємство, елеватор сам по собі прибуток не принесе. Все залежить від ефективності управління та регламентування його під певний вид діяльності. Наприклад, якщо власники передбачають використовувати елеватор для довгострокового зберігання зерна, то собівартість можна істотно знизити за рахунок оптимізації структури елеватора, а саме корекції потужності транспортного устаткування, щодо малої кількості ємностей та ін. В той самий час, великі елеватори, які розраховані на роботу з давальницьким зерном, яке вони отримують на короткий термін від сільгоспвиробників прямо з поля, повинні мати потужні системи очищення, сушіння та транспортування продукту.

У роботі з клієнтом, ми завжди віддаємо собі звіт в тому, що від продуманості всієї системи елеватора в цілому і кожного вузла окремо залежить його конкурентоспроможність. Кожен зайвий метр транспортного обладнання та металоконструкцій, кожен нераціонально підібраний зерновий силос, або непродумана система автоматизації лягає на збільшення собівартості продукту.

Наша мета – запропонувати Вам технологічно краще рішення. Ми підбираємо оптимальне, високотехнологічне елеваторне обладнання, за яке несемо відповідальність своїм ім’ям, здійснюємо його монтаж, встановлюємо системи автоматизації та аспірації, налагоджуємо приймання і відвантаження зерна, а також робимо всі необхідні операції з його зберігання і доопрацювання.

У структурі ГК «Зернова Столиця»:

  • Департамент проектування елеваторних комплексів;
  • Завод Елеваторного Обладнання;
  • Будівельно-монтажне управління;
  • Департамент автоматизації елеваторних комплексів;
  • Департамент екологічної безпеки (аспірація);
  • Департамент економіки та аналітики;
  • Обслуговування ЗПП.

Фахівці всіх структурних підрозділів тісно пов’язані один з одним на базі єдиної системи. Дотримуючись принципу роботи без залучення сторонніх, субпідрядних організацій, ми несемо відповідальність за всі наші роботи.

У портфоліо виконаних нами робіт як міні-елеваторні комплекси для невеликих фермерських господарств, так і найбільші зерноперевалочні морські термінали.

З повагою до Вас.
Комерційний директор ГК «Зернова Столиця»

Галич Віталій Валентинович

Галич Віталій Валентинович