Слово начальника будівельно-монтажного управління

Гапонюк Володимир Миколайович

Процес зберігання зерна дешевше, ніж його вирощування. Тому для великих виробників і фермерів відкриваються можливості притримати свій товар і отримати за нього більш вигідну винагроду. Але чи можливо якісно зберегти зерно на технічно відсталому складі елеватора?

Продаж елеваторів включає в себе весь комплекс супутніх послуг. Ми приймаємо замовлення як на невеликі комплекси для фермерських господарств, так і на проекти республіканського масштабу. В останньому випадку комплекс являє собою складну в технічному плані споруду, яка включає в себе не тільки елеватор, в якому здійснюється зберігання зерна, а й вузли прийому і відвантаження різними видами транспорту, зерноочисні лінії і зерносушильне відділення, автоматизовану систему управління. Зерно в такому комплексі проходить всю необхідну обробку і готове до транспортування або зберігання.

Спектр робіт, залежно від початкової стадії проекту, може включати передпроектні пропозиції і техніко-економічне обгрунтування, розробку та узгодження всього пакету проектно-кошторисної документації, підбір технологічної та технічної бази об'єкта, поставку імпортного чи українського обладнання, повний цикл будівельних робіт, включаючи загальні і спеціальні будівельні роботи, монтаж та шеф-монтаж обладнання, автоматизацію елеватора, запуск в експлуатацію. Після завершення проекту, замовники забезпечуються програмою сервісного обслуговування елеватора.

Завдяки налагодженій схемі взаємодії та глибокій спеціалізації компаній нашої групи ми забезпечуємо мінімальні терміни будівництва зерносховищ і введення об'єктів для зберігання зерна в експлуатацію. Замовнику не потрібно втрачати час і кошти на пошук підрядників, проведення тендерів та забезпечення поставок. Крім цього, ми забезпечуємо оптимальну вартість будівництва елеватора або зерносховища.

Інженерно-будівельна група здійснює повний цикл будівельно-монтажних робіт різної складності зі спорудження елеваторів, зерносховищ, агропромислових підприємств, ферм, проводить роботи з ремонту та реконструкції діючих об'єктів зі зберігання та переробки зерна, забезпечує шеф-монтаж і налагодження всього елеваторного обладнання, а також виконує роль генерального підрядника у процесі будівництва «під ключ».

Кваліфікований персонал, якісний досвід керування проектами і наявність необхідної технічної бази спеціального будівельного обладнання дає нам можливість гнучко реагувати на зовнішні обставини, пов'язані з реалізацією проекту, залишаючись при цьому в рамках термінів і бюджету проекту в цілому.

З повагою до Вас,
Начальник будівельно-монтажного управління ГК «Зернова Столиця»
Гапонюк Володимир Миколайович.

Гапонюк Володимир Миколайович