Автоматизація бізнесу osnova

Операційна система елеваторного та переробного бізнесу
osnova.підприємство

Програмний комплекс автоматизації бізнес-процесів osnova.підприємство — єдина платформа управління елеваторним бізнесом. Поєднує, в необхідній саме для підприємств галузі, функції систем класу ERP (планування ресурсів підприємства), класу MES (синхронізація, координація і оптимізація виробничих процесів) та інших.

Детальніше
osnova-pidpriyemstvo
osnova.поклажодавець

оsnova. поклажодавець — комплексний інструмент, що поєднує функції зовнішньої і внутрішньої логістики, контролю руху транспорту по території підприємства, обліку транспортних засобів та комунікації з поклажодавцями.

Детальніше
osnova-poklazhodavec
osnova.бронь

Функціональним призначенням osnova.бронь є формування та управління за допомогою Telegram-боту зовнішньою чергою транспортних засобів при перевезенні зернових культур від «поля» (зернового складу фермера) до елеватору або зернового терміналу і використання клієнтами і контрагентами АПК: фермерами та фермерськими господарствами, агротрейдерами, логістичними компаніями, елеваторами і зерновими терміналами.

Детальніше
osnova-bron

Промислова автоматизація smart

Новий рівень автоматизації технологічних процесів
01
Бізнес має приносити прибуток

Наша експертиза у створенні, інтеграції та підтримки програмних продуктів поширюється від завдань, пов'язаних з технологією елеватора до управління бізнесом в цілому. Все, що ми робимо, ми робимо задля збільшення показників прибутку своїх клієнтів.

02
Зручність користувача – основне завдання

Оновлюючи існуючі програмні продукти або створюючи нові, ми перш за все прагнемо зробити їх функціональними там де це потрібно і виводити інформацію тільки ту яка необхідна в даний конкретний момент часу.

03
Наш досвід – ваш досвід

Grain Capital – це перш за все експертиза. Наші клієнти – це системні та приватні компанії. Незалежно від того, коли ви придбали наш програмний продукт, ви завжди отримаєте оновлення, що враховують новий досвід елеваторного ринку.

04
Обслуговування та підтримка 24/7

Ми цінуємо ваш час та розуміємо, що ви хотіли б миттєво отримувати підтримку. І ми прагнемо цього. Grain Capital – це єдина компанія, яка робить все, щоб наші клієнти якнайшвидше поверталися до своєї роботи.

Виникли питання?

Ваш запит надіслано
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами для уточнення деталей. Дякуємо, що звернулися до нас!
success success