Наші переваги

01
Якісне обладнання – якісний бізнес

Ми створюємо і виробляємо обладнання тільки те, в якому ми можемо бути впевнені. Технологія виробництва Grain Capital мінімізує людський фактор до похибки та регламентована контролем щодо кожної операції. Все для того, щоб придбане вами обладнання більш ніж гарантовано виконувало свої завдання.

02
Завжди вчасно

Резервні залишки та уніфікація – велике завдання для будь-якого зрілого виробництва. Ми завжди дотримуємося балансу між складськими запасами та домовленостями з постачальниками комплектуючих для того, щоб забезпечити своїм клієнтам виробництво вчасно.

03
Баланс у ціні при збереженні функціональності

Ми комплектуємо свої вироби всіма необхідними засобами захисту та контролю стану не залежно від того наскільки дорого нам це не обходилося б і яке технічне завдання не було б укладено з нашим клієнтом. При цьому ми завжди знаходимося у тенденції ринкових цін та забезпечуємо однаково справедливий підхід при виконанні і великих і малих замовлень.

04
Обслуговування 24/7

Однією з наших спеціалізацій є високопродуктивне обладнання для портової інфраструктури. Grain Capital - це єдина компанія, яка дає звіт тому, що таке зупинка елеватора і до яких збитків це може призвести. Після етапу введення в експлуатацію ми завжди залишаємося з вами в режимі комунікації та у короткий термін вирішуємо всі завдання.

Виникли питання?

Ваш запит надіслано
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами для уточнення деталей. Дякуємо, що звернулися до нас!
success success