Аспіраційне обладнання

Локальна аспірація

Фільтр локальний спеціальний ZEO-FUG/FUV

Запилене повітря, що утворюється під час роботи обладнання, надходить в камеру запиленого повітря фільтра. Великі й дрібнодисперсні частинки пилу осідають на фільтрувальних елементах, далі очищене повітря надходить в камеру очищеного повітря і виводиться в атмосферу, за допомогою витяжного вентилятора.

Детальніше
filtr-lokalniy-specialniy-zeo-fug-fuv
Фільтр локальний ZEO-FG/FV

Запилене повітря, що утворилося при роботі обладнання, надходить в камеру запиленого повітря фільтра. Великі та дрібнодисперсні частинки пилу осідають на фільтрувальних елементах, далі відфільтроване повітря надходить в камеру очищеного повітря та виводиться в атмосферу, за допомогою витяжного вентилятора.

Детальніше
filtr-lokalniy-zeo-fg-fv
Дихаючий фільтр ZEO-FВ

Запилене повітря з накопичувальної ємності або бункерних ваг під дією надлишкового тиску надходить до фільтра в камеру запиленого повітря, де пил осідає на фільтрувальних елементах. Далі очищене повітря надходить в камеру очищеного повітря та виводиться в атмосферу. Пил, накопичений на фільтрувальних елементах, за допомогою системи регенерації повертається назад в технологічний процес (самоочищення).

Детальніше
dihayuchiy-filtr-zeo-fv
Фільтр-шафа ZEO-FW

Запилене повітря, що утворилося в приймальному бункері, надходить в камеру запиленого повітря, де пил осідає на фільтрувальних елементах, а очищене повітря надходить в камеру очищеного повітря і виводиться в атмосферу, за допомогою витяжного вентилятора. Обсяг пилу, накопичений на фільтрувальних елементах, повертається назад в продукт за допомогою системи регенерації (самоочищення).

Детальніше
filtr-shafa-zeo-fw
Флап-система ZEO-VAB

FLAP-система дозволяє продукту безперешкодно потрапляти в бункер, але запобігає викид пилу. З бункера запилене повітря відбирається за допомогою фільтрів шафового типу та/або централізованої аспіраційної мережі. Використання системи знижує кількість відпрацьованого повітря, необхідного для утримання пилу в бункері, значно підвищуючи ефективність роботи аспіраційних установок.

Детальніше
flap-sistema-zeo-vab

Централізована аспірація

Фільтр-циклон ZEO-FC

Запилене повітря через вхідний патрубок надходить на попередню стадію очищення фільтра-циклона, отримуючи обертальний спіралеподібний рух. Частинки пилу під дією відцентрової сили притискаються до стінок, втрачають швидкість і скочуються вниз у збірний конус.

Детальніше
filtr-ciklon-zeo-fc
Фільтр рукавний циліндричний ZEO-FCS

Тангенціальний вхід направляє вхідний потік по утворюючій поверхні циліндричного корпусу фільтра. При такому введенні утворюється обертальний рух пилоповітряної суміші і на частинки починають діяти відцентрові та інерційні сили. Великі частинки суміші втрачають швидкість та скочуються вниз у збірний конус. Дрібнодисперсний пил, що залишився, надходить на другу стадію очищення - фільтрувальні елементи.

Детальніше
filtr-rukavniy-cilindrichniy-zeo-fcs
Фільтр касетно-рукавний ZEO-FК

Запилене повітря через вхідний патрубок надходить в камеру запиленого повітря, де проходить крізь фільтрувальні елементи. Пил накопичується на фільтрувальних елементах, а повітря надходить в камеру очищеного повітря і виводиться в атмосферу, за допомогою витяжного вентилятора.

Детальніше
filtr-kasetno-rukavniy-zeo-fk
Шлюзовий живильник ZEO-RW

Призначений для випуску вловленого пилу з пиловідокремлювачів, працює в пилоуловлюючих пристроях, в яких тиск більше атмосферного. Шлюзовий затвор призначений для випуску вловленого пилу з пиловідокремлювачів (як відцентрових, так і фільтрів), працює в системах на розрядження і на нагнітання. Головним завданням (метою роботи) є виведення відокремлених часток пилу з пиловловлюючого обладнання та запобігання підсосів повітря.

Детальніше
shlyuzoviy-zhivilnik-zeo-rw

Виникли питання?

Ваш запит надіслано
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами для уточнення деталей. Дякуємо, що звернулися до нас!
success success