Транспортне обладнання

Ланцюгові конвеєри

Норії

Стрічкові конвеєри

Стрічковий конвеєр відкритого типу ZEO-BC

Стрічковий конвеєр - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Використовується для транспортування сипучих вантажів в горизонтальному, похилому -10⁰ + 25⁰ та горизонтально-похилому положеннях. При переміщенні зернових забезпечуються щадні режими транспортування й мінімальне травмування.

Детальніше
strichkoviy-konveyer-vidkritogo-tipu-zeo-bc
Стрічковий конвеєр закритого типу  ZEO-BCE

Стрічковий конвеєр закритого типу - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Використовується для транспортування сипучих вантажів в горизонтальному, похилому -10⁰ + 22⁰ та горизонтально-похилому положеннях. Відмінною особливістю закритого стрічкового конвеєра є підтримувальні ролики вантажної гілки особливої конструкції, в якій підшипники винесені із зони запилення.

Детальніше
strichkoviy-konveyer-zakritogo-tipu-zeo-bce
Стрічковий конвеєр закритого типу “котушковий”  ZEO-BCE

Котушковий стрічковий конвеєр закритого типу - транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Використовується для транспортування сипучих вантажів у горизонтальному, похилому -10⁰ + 22⁰ та горизонтально-похилому положеннях.

Детальніше
strichkoviy-konveyer-zakritogo-tipu-kotushkoviy-zeo-bce

Мобільні стрічкові конвеєри

Зачисні конвеєри

Гвинтові конвеєри

Мобільні гвинтові конвеєри

Розвантажувач/Завантажувач вагонів гвинтовий мобільний ZEO-DSC-200

ZEO-DSC складається з 8 горизонтальних і одного розкладного вертикального шнека, які змонтовано на рамі з ходовою системою. Побудований на рамі з колісним шасі, має причіпний пристрій та світлове обладнання, що дозволяє транспортування за допомогою трактора.

Детальніше
rozvantazhuvach-zavantazhuvach-vagoniv-gvintoviy-mobilniy-zeo-dsc-200
Розвантажувач вагонів гвинтовий ZEO-DSC-60

Зерно надходить з вагона хопера в приймальний лоток пристрою ZEO-DSC. Далі двома прийомними шнеками транспортується в проміжну камеру, де встановлений основний вивантажний шнек, якими зерно переміщається далі по технологічній лінії.

Детальніше
rozvantazhuvach-vagoniv-gvintoviy-zeo-dsc-60
Завантажувач гвинтовий мобільний ZEO-MSR-100

Продукт надходить до приймального бункера, далі за допомогою гвинтового конвеєра здійснюється транспортування продукту або на технологічну лінію або на автотранспорт.

Детальніше
zavantazhuvach-gvintoviy-mobilniy-zeo-msr-100

Виникли питання?

Ваш запит надіслано
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами для уточнення деталей. Дякуємо, що звернулися до нас!
success success