Аспіраційне обладнання

Фільтр локальний спеціальнийZEO-FUG/FUV

Локальні спеціальні рукавні фільтри, призначені для очищення повітря від сухого, незлиплого пилу. Підходить для встановлення на стрічкові, ланцюгові та ковшові транспортери в умовах обмеженого простору, за рахунок компактних габаритних розмірів.

 • Продуктивність

  500-10000 м3/год

Фільтр локальнийZEO-FG/FV

Локальні рукавні фільтри, призначені для очищення повітря від різних видів сухого пилу, мають широкий спектр застосування.

 • Продуктивність

  600-3350 м3/год

Фільтр-циклонZEO-FC

Централізовані двоступеневі фільтри-циклони, призначені для очищення повітря від різних видів сухого, незлиплого пилу. Двоступеневий рівень очищення повітря дозволяє знизити пилове навантаження на рукава фільтра, тим самим подовжити їх термін експлуатації, а також сприяє підвищенню ефективності очищення повітря до 99%.

 • Продуктивність

  5500-60000 м3/год

Фільтр рукавний циліндричнийZEO-FCS

Пиловідокремлювачі ZEO-FCS представляють собою циліндричні рукавні фільтри з тангенціальним входом, призначені для очищення сухих повітряних потоків від різних видів незлиплого та не волокнистого пилу. Застосовуються в централізованих аспіраційних системах.

 • Продуктивність

  4500-50000 м3/год

Фільтр-шафаZEO-FW

Модульні локальні рукавні фільтри призначені для очищення повітря від різних видів сухого, незлиплого пилу, що встановлюються на ділянках авто- та залізничного розвантаження на бункерах прийому.

 • Продуктивність

  3500-28000 м3/год

Фільтр касетно-рукавнийZEO-FК

Касетно-рукавні фільтри. Використання можливе як в локальних, так і в централізованих системах аспірації. Призначені для очищення повітря від різних видів сухого та незлиплого пилу.

 • Продуктивність

  4000-72000 м3/год

Дихаючий фільтрZEO-FВ

Дихаючі фільтри, призначені для вентилювання силосів та вагових бункерів. Забезпечують необхідну очистку повітря і збереження екології довкілля, фільтруючи запилене повітря, що виходить під час наповнення силосу або бункера сухим навалювальним продуктом.

 • Продуктивність

  500-1500 м3/год

Пилоізолююче укриття стрічкового конвеєраZEO-DH

Для аспірації стрічкових транспортерів, що мають більше 2-х завантажувальних пристроїв.

 • Продуктивність

  50-1500 м3/год

Батарейна установка циклонівZEO-B4

Батарейна установка циклонів ZEO-B4 є аналогом і являє собою модернізовану батарейну установку 4БЦШ. Призначена для очищення повітря від різних видів дрібнодисперсного пилу, який є сухим та незлиплим.

 • Продуктивність

  1060-9120 м3/год

Циклон одинарнийZEO-С1

Циклони ZEO-С1 є модернізованим аналогом циклонів ЦОЛ, і являють собою централізовані одноступеневі пиловідокремлювачі, призначені для очищення повітря від різних видів крупнодисперсного сухого та незлиплого пилу.

 • Продуктивність

  1000-18000 м3/год

Затвор шлюзовийZEO-RW

Призначений для випуску вловленого пилу з пиловідокремлювачів, працює в пилоуловлюючих пристроях, в яких тиск більший за атмосферний.

 • Продуктивність

  9-36 м3/год

Flap-системаZEO-VAB

Flap-система призначена для зменшення викидів пилу при прийомі сипучих вантажів з з/д, автотранспорту або перевантажувальних механізмів.