Мобільний контейнер з автоматизованим вивантаженням ZEO-CDE для ПК «Акварель»

mobilniy-konteyner-z-avtomatizovanim-vivantazhennyam-zeo-cde-dlya-pk-akvarel

Портовий комплекс "Акварель" розпочав експлуатацію контейнера з автоматизованим вивантаженням ZEO-CDE, яка є запатентованою розробкою ГК "Зернова Столиця".

Мобільне виконання обладнання дає змогу виконувати оперативну доставку зерна з місця його зберігання до місця перевантаження, без використання стаціонарної або тимчасової транспортно-технологічної лінії.

Технічними особливостями цього контейнера є його простота і надійність виконання, а також можливість дистанційного та місцевого керування засувками. Конструктив розроблено таким чином, щоб забезпечити не тільки високу швидкість розвантаження (не більше 2 хвилин), а й зменшити поширення пилу завдяки позиціонуванню в безпосередній близькості до ємності. Рівномірний розподіл вантажу всередині контейнера під час завантаження мінімізує бій зерна.

Технічні особливості ZEO-CDE:

  • Об'єм тари, м³ - 60.
  • Вантажопідйомність, т - 28.
  • Час розвантаження - до 2 хвилин.

Подібний технічний підхід є універсальним вирішенням питання транспортування мультикультурного матеріалу, що досягається за рахунок можливості використання будь-яких варіантів перевантаження зернових.

За додатковою інформацією звертайтеся до нас у комерційний департамент, тел. +38 (048) 786-83-37, ми з радістю розкажемо і покажемо, як зробити більш конкурентоспроможним саме Ваш елеватор.

slider-img-1
slider-img-2
slider-img-3

Виникли питання?

Ваш запит надіслано
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами для уточнення деталей. Дякуємо, що звернулися до нас!
success success