Рішення, яке зекономило кошти замовника

Наші керівники з продажу у співпраці з конструкторським бюро та технологами Grain Capital запропонували таке технічне рішення, яке значно скоротило кількість телескопічних обезпилювальних рукавів ZEO-LD.
Як це було?
Маслоекстракційний завод в Кіровоградській області звернувся з проханням організувати відвантаження негранульованого шроту в автомобільний транспорт з 12 бункерів та зменшити пиловиділення при відвантаженні.
Після огляду території заводу замість встановлення рукавів під кожен бункер було запропоновано реалізувати один телескопічний рукав ZEO-LD-300 з вбудованою системою аспірації та автоматичним приводом.
Індивідуальне рішення і монтаж пересувного візка з позиціонуванням під кожну ємність дало змогу заощадити бюджет і замість встановлення 12 стаціонарних рукавів було встановлено 1 пересувний.
Також ефективно було вирішено питання пиловиділення при відвантаженні продукту на автомобільний транспорт завдяки автоматичному підйому рукава та вбудованій системі аспірації (фільтрувальних рукавів).
«Наше рішення мінімізувало ризик вибухів та зекономило кошти клієнта. Моя особиста думка: якщо гарно виконувати роботу та пропонувати нестандартні робочі рішення, виходити за рамки «просто продати», то подальша співпраця з новим клієнтом переростає в міцні взаємовідносини.» — коментує Роман Семенюк, регіональний керівник з продажу Grain Capital.