Зерновий коридор 2023

16.05.2023 Новости

Шановне панство, Слава Україні та наші привітання!

Декілька слів про актуальне та наболіле...

Враховуючи не дуже райдужні перспективи продовження морського "Зернового коридору" з портів "Великої Одеси" після 18 травня, а також постійні ризики його зриву з боку рф, єдиним ймовірним шляхом експорту зернових урожаю 2022-2023 рр. з України залишаються наші західні кордони та перевалка на річних терміналах Дунаю.

im1.jpg

Професійна команда компанії "Зернова Столиця" вже володіє відповідним досвідом реалізації подібних проєктів.

У 2022 році нашою компанією було реалізовано 2 перевантажувальні комплекси в м. Ізмаїл, що включали в себе повне інжинірингове супроводження: проєктування, виготовлення обладнання, його монтаж та систему автоматизованого управління.

Головною задачею для замовника було витримати найкоротші терміни приймання зернових та їх відвантаження на судна.

Наша технологічна схема з цим чудово впоралась та забезпечила можливість приймання та відвантаження зернових з продуктивністю 3-7 тис.тонн. При цьому на кораблі та баржі відвантажувалися всі основні типи культур: кукурудза, пшениця, ячмінь, соя, ріпак.

im2.jpg

Ще одним вдалим прикладом слугує реалізація зернового перевантажувального хабу із української ЗД колії на вузьку - європейську, у Румунії, яку ми реалізували для одного з наших потужних зернотрейдерів.

Наступний подібний проєкт, але вже на багато потужніший, ми як раз цими дня реалізуємо на кордоні Румунії та Чернівецької області. Запуск терміналу має відбутися до отримання врожаю ранніх зернових.

Провідні фахівці "Зернової Столиці" та наші експертні партнери готові надати вам всі необхідні консультації, а також, реалізувати проєкт річного терміналу чи логістичного хабу на залізниці у найстисліші терміни.